Hakkımızda


Müşterilerimize en iyi ve kullanıcı dostu uygulamayı sağlayan FLYSCANNER, uçak bileti araç rezervasyonlarından uçuş rezervasyonuna kadar özel olarak çevrimiçi seyahat işletmeleri için kapsamlı araçlar ile özel web çözümleri ve hizmetleri de sunuyoruz. Flyscanner.com.tr, 4 yıllık tecrübesiyle, güvenilir bir kaynak, online seyahat işletme uygulamaları alanında uzman ve tartışmasız bir itibar kazanmıştır.

Hizmetlerimizin, 24 saat kesintisiz uçak bileti desteğin, fiyatlamamızın, iş yapmanın kolay yolunun ve kurumsal odaklı felsefemizin birleşimi bugünün iş dünyasında çok benzersizdir. İstisnai müşteri hizmetleri konusunda gurur duyuyoruz ve bizimle iş yapmak için kolay ve karlı hale getirerek müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimize değer veriyoruz ve müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu nedenle, satış sonrası destek, yaklaşımımızda önemli bir faktördür. Zengin deneyimlerimizle, artık flyscanner.com.tr aracılığıyla müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven tesis etmeyi hedefliyoruz.

Online seyahatlerinizi artıracaksanız, flyscanner.com.tr, kullanıcı dostu arayüzü ve bütçenize uygun fiyatlar ile harika özellikler ile en iyi direk ve aktarmalı uçak bileti çözümü olarak işlev görür.

Bizimle iletişime geçmek için destek masası sistemimizi kullanabilir, telefonla ulaşabilir ve bizi Twitter'da veya Facebook'ta takip etmekten çekinmeyin. Lütfen bizimle bağlantı kurmaya tereddüt etmeyiniz.